W takich właśnie wpisach będziemy przedstawiać triki i wskazówki jak ułatwić sobie rozgrywkę w grze.

  1. Sporym problemem przy ustawianiu obiektów placeable jest to , nie możemy ustawić kamery z innej strony obiektu. Możliwość tą nam dają strzałki, dzięki nim możemy obrócić kamerę wokół obiektu.
  2. Pozostajemy w temacie obiektów stawianych w grze. Każdego raczej denerwuje gdy musimy przemierzyć sporą odległość w trybie  stawiania obiektów. Możemy to przyśpieszyć gdy wciśniemy Shift,wtedy prędkość naszej kamery zwiększa się niemal 4-krotne.
  3. Kolejnym ciekawym skrótem klawiszowym o którym mało kto wie jest Ctrl+V dzięki niemu możemy podnieść narzędzie na przednim jak i na tylnym zaczepie. Przydatne przy np: zbiorze buraków ciągnikiem.
  4. Powyższy skrót ma jeszcze jedno bardzo ciekawe zastosowanie. Raczej każdy spotkał się z problemem przełączania się klawiszem “G” pomiędzy przystawką a kombajnem by tylko opuścić heder a następnie z powrotem  na kombajn by np: wyłączyć go. Dzięki skrótowi  Ctrl+V możemy opuszczać heder bez potrzeby przełączania się na niego.
  5. Ostatnim trikiem bardzo prostym, który ułatwi stawianie prosto obiektów jest najpierw do równanie ich do linii trigera  (żółto-czarne linie). Możemy się w tedy upewnić czy dany obiekty jest prosto obrócony .

Napiszcie w komentarzach tu lub na naszym oficjalnym  facebook-u. Czy znaliście powyższe skróty i triki.

Powyższe wskazówki nie mogą być wynoszone na inne fora i strony, no chyba ,że za uprzednim zapytaniem się autora wpisu o zgodę oraz umieszczenie nazwy autora i linku do tej strony. W umieszczonym wpisie/poście .